koyo Opublikowano 28 Stycznia 2015 Fragowicz Opublikowano 28 Stycznia 2015 (edytowane) Ozai no kojarzę Cie byłbym na plus gdyby nie to ze naspamowales postami żeby złożyć podanie :) Polecam odczekać troche dać sie lepiej poznać i dopiero złożyć podanie :) a będę wtedy na tak bo nie mam z Tb kłopotów na serwerze :) dziękuje Ci bardzo za pomyślne rozpatrzenie podania. A z tymi spamami przepraszam rozmawiałem z tobą na serwerze o tym xD. A jakoś tematów ciekawych nie było. A na dd2 przyda się więcej adminów. Edytowane 28 Stycznia 2015 przez koyo
koyo Opublikowano 28 Stycznia 2015 Autor Fragowicz Opublikowano 28 Stycznia 2015 Z tym SID przepraszam jeszcze raz i rozumiem twoje zdanie. Po raz 1 spotkałem się z takim stwierdzeniem"SID" przeważnie używałem zwrotu ID
Rekomendowane odpowiedzi