Skocz do zawartości

[Oddzielony] Podanie o admina na serwerze only dd2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Ozai no kojarzę Cie byłbym na plus gdyby nie to ze naspamowales postami żeby złożyć podanie :)

Polecam odczekać troche dać sie lepiej poznać i dopiero złożyć podanie :) a będę wtedy na tak bo nie mam z Tb kłopotów na serwerze :)

dziękuje Ci bardzo za pomyślne rozpatrzenie podania.

A z tymi spamami przepraszam rozmawiałem z tobą na serwerze o tym xD. A jakoś tematów ciekawych nie było. A na dd2 przyda się więcej adminów.

Edytowane przez koyo
Opublikowano

Z tym SID przepraszam jeszcze raz i rozumiem twoje zdanie. Po raz 1 spotkałem się z takim stwierdzeniem"SID" przeważnie używałem zwrotu ID

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności