Pithon96 Opublikowano 18 Grudnia 2014 Fragowicz Opublikowano 18 Grudnia 2014 Trzeba by skrócić czas opuszczenia respa u t, bo ludzie tam stoją 3/4 meczu z AWP i nie ma jak przejść, dodatkowo t mają autokampy przy których nawet na początku nie da się przejść. Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi