Skocz do zawartości
SPOK3Y^ST3GA^^C3P

Na co zwrócić uwagę przy zakupie tabletu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W tym oto poradniku przedstawię Wam jakie parametry powinien mieć dobry tablet. Zaczynajmy ;)

● Marka - tablet powinien być markowej firmy, gdyż takie tablety firmy NTC (jakoś tak, polska firma) lub Manta pomimo spełnionych parametrów mają np. Szklany ekran, czyli upadek na ziemię i około 50 zł za nowy ekran,

● Przekątna - jeśli myślimy o częstym graniu w gry wybierzmy tablet 7-8 cali - taki rozmiar jest o wiele poręczniejszy niż 10.1 cala, a w dodatku nie odczuwa się, że jest za mały,

● RAM - Aby nie denerwować się "lagami" wybierzmy minimum 2 GB RAMu - zapewni to płynność przy kilku aplikacjach naraz,

● Procesor - serce każdego urządzenia. Najlepszym rozwiązaniem jest procesor 4 rdzeniowy, dzięki czemu możemy mieć otwarte 4 aplikacje naraz np. Odtwarzacz muzyki, przeglądarkę, grę i Youtube,

● Ekran - Technologia idzie do przodu, dlatego warto poszukać ekranu IPS - oferuje on bardzo bogatą tabelę kolorów lub Super Amoled (Samsung) - również ma dobrą jakość kolorów,

● Wbudowana pamięć - wbudowana pamięć wystarczy 2 GB, bo kto w tych czasach nie ma micro SD? :) ,

● Bateria - jeśli chcemy grać bardzo długo bez ładowania bateri wybierzmy baterię, która ma 4000 mAh+ - pozwoli to na ok. 6 godzin gry,

● Cena i nieuczciwi producenci - jeśli zobaczymy tablet 10 cali za 300 zł, to spójrzcie na resztę parametrów - będzie o wiele niższa.

Mam nadzieję, że pomogłem :) . Pozdrawiam.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) przyda sie przy zakupie nowego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Lenovo Yoga i jestem z tego zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY Xperia Z2 Tablet - jest zajebisty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
● Wbudowana pamięć - wbudowana pamięć wystarczy 2 GB, bo kto w tych czasach nie ma micro SD?  :) ,

 

Czy ja wiem?

2gb może nie wystarczć na androidzie 4.4

(mówię o wolym bo gdzie tablet z 2gb? jak sam system więcej zajmuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Min. 4GB wbudowanej powinno być.

Niektóre tablety nie pozwalają instalować aplikacji na MicroSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Rakos
      Get, ułatwie tobie pracę jak i scoobyemu życie, pisał wczoraj do mnie w tej sprawie
      Zakupił on VIPA na mirage #01 i chce go zwrócić w celu zakupu VIPA PRO
      z tego co widze płatnośc była SMS około 21.29
    • Przez Scooby2
      Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms / nie dotyczy
       
      Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia
      Miejsce złożenia zamówienia: przez serwer / przez stronę www sklepu

      Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota na serwerze CS 1.6 - 4FUN
      Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id bądź link do profilu steam

      Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały
      Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności