Skocz do zawartości

[KOSZ] Info o premierze serwera


Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Opublikowano

Niestety, premiera serwera wydłuży się na maj, a konkretnie 3 czyli w sobotę. Powód? Niestety, potrzeba więcej czasu na ogarnięcie tego wszystkiego, przeprowadzenie testów i te sprawy.

 

Niestety, nie pojawi się również 128 TR 100% stabilnych. Oferta Pukawki uniemożliwia w późniejszym czasie przedłużenia w tej ofercie serwerów z 32 slotami. A FFA w przyszłości chciałbym, aby miało 32 sloty. Zatem pozostaje nas tylko zapytać czy chcecie 64 TR stabilnych (bo taką wartość da się utrzymać na 32 sloty) czy niestabilne 128 TR. Mogą one skakać do 80~100. Jednak nie oznacza to, że jakość gry będzie gorsza względem stabilnych 64 TR.

 

Pragnę nadmienić, że utrzymanie serwera CS:GO TR 128 +20 slotów jest ciężkie, ponieważ już serwer właśnie przy 20 slotach potrafi zająć cały rdzeń fizyczny / wątek. Analogicznie, takie obciążenie jest możliwe również w CS 1.6 - mam tu na myśli COD'a 32 slot. Więc pomyślcie jak bardzo taki CS:GO potrzebuje mocnej jednostki, aby utrzymać 128 TR 32 sloty. 

 

Prawda jest taka, że przy 32 slotach TR 128 i tak czy siak nie utrzyma się, ale wybierając ofertę Pukawki "DO 128TR" czyli nie ma gwarancji ich utrzymania, spadki te będą jeszcze większe niż standardowo.

 

Pozdrawiam 

  • Ustrzel fraga! (+) 2
Opublikowano

Pragnę dodać, że dołożymy wszelkich starań aby serwer był najwyższej jakości.
Jak napisał Nesty czas który jest potrzebny na przeprowadzenie wszystkich testów musi być dłuższy abyście mogli w pełni cieszyć się z płynnej i niczym niezakłóconej gry.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Właściciel
Opublikowano

Dokładnie. To tak się mówi, że hop siu, ale wychodzi zupełnie inaczej. Miejmy nadzieję, że do 3 maja ew. 5 uda się wystartować ostatecznie z serwerem. 

 

Pzdr.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Według mnie lepiej jakby miał być to serwer TIC do 128, ponieważ na TIC 64 "wpada" co 2-3 strzał, co jest zauważalne lub można zrobić też serwer TIC 128, lecz z ograniczoną liczbę slotów np. 21. Lepiej pójść w jakość a nie ilość.

Edytowane przez twet
  • Właściciel
Opublikowano

Tak, 64 nie będzie. Problem polega na tym, że z 128 TR może nie być tak różowo i jakościowo jak powiedźmy sobie na CSBydgoszcz. Bo oni mają własnego dedyka, a w Pukawce jest ograniczenie CS:GO 128 TR PRO do 24 slotów, lecz ja chciałbym serwer 32 slotowy. 

 

No chyba, że Wy nie chcecie 32 slotów, tylko powiedźmy sobie 24-25.

Opublikowano

Na początek 24 sloty chyba spokojnie wystarczą. Jak będzie duża popularność można będzie myśleć nad czymś więcej.

  • Właściciel
Opublikowano

Ale na Pukawce nie da się wziąć CS:GO PRO +24 slotów. Postaram się o te 25. Na początek starczy 16, bo to jednak 7,5 zł slot. A jeżeli myślimy o 32 sloty, to tylko oferta "DO 128 TR", gdzie nie ma gwarancji stabilności. Oczywista sprawa, że nawet jeżeli byłoby to CS:GO PRO 128 TR, to i tak byłyby spadki, ale w tej ofercie będą większe. Więc decyzja należy do Was ile slotów chcecie. 

Opublikowano

Ale na Pukawce nie da się wziąć CS:GO PRO +24 slotów. Postaram się o te 25. Na początek starczy 16, bo to jednak 7,5 zł slot. A jeżeli myślimy o 32 sloty, to tylko oferta "DO 128 TR", gdzie nie ma gwarancji stabilności. Oczywista sprawa, że nawet jeżeli byłoby to CS:GO PRO 128 TR, to i tak byłyby spadki, ale w tej ofercie będą większe. Więc decyzja należy do Was ile slotów chcecie. 

 

To może jakieś głosowanie? Ja dalej pozostaję przy opcji 24 slotów.

  • Właściciel
Opublikowano

Wszystko jest już wiadomo. Serwer jest, w poniedziałek startujemy. 128 TR PRO - najwyższa jakość :) + na początek 16 slotów.

  • 7 miesięcy temu...
  • Właściciel
Opublikowano

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności