Maciek Mazury Opublikowano 16 Czerwca Fragowicz Opublikowano 16 Czerwca Nick z gry: Maciek Mazury SteamID: STEAM_1:1:1466507384 Admin banujący: Downk Data i godzina bana: 16.06.2026 - 10:25:52 Serwer: [ONLY DD2] Fragujemy.com Powód bana: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA! Opis sytuacji: Wrzucam wymagane screeny TGA w archiwum ZIP. Proszę o sprawdzenie i UB. https://www.virustotal.com/gui/file/654c0b5da90f528fbb4355f46bd74ac8e42579ab59abefe5f107c9dbd4c2bff9 https://www.mediafire.com/file/nvtnm53fpbua2qp/Maciek_Mazury.zip/file
Właściciel GET Opublikowano 16 Czerwca Właściciel Opublikowano 16 Czerwca Czy Ty jesteś pierdolnięty? 1 1
Maciek Mazury Opublikowano 16 Czerwca Autor Fragowicz Opublikowano 16 Czerwca jak to zrobić poprawnie bo nie znam się w ogóle na tym pierwszy raz to robię na necie patrzałem to wyskoczyło że dobrze a pierwszy raz dostałem bana i zrobiłem tak jak na necie pisało bo sam to nie wiem jak to zrobic napisz jak to zrobie jak możesz nie musisz odrazu obrażać
Właściciel GET Opublikowano 16 Czerwca Właściciel Opublikowano 16 Czerwca Wszystko rozumiem, ale zakładanie tematu w dziale "Zagłosuj na nasze serwery" to ja nie wiem. Dzieci w przedszkolu potrafią już czytać. Dział prawidłowy -> https://fragujemy.com/forum/1474-odwolaj-sie-od-bana-lub-muta/ 2
Moderator Forum hr. Opublikowano 16 Czerwca Moderator Forum Opublikowano 16 Czerwca Tak jak wyżej napisał Ci @ GET . Stwórz temat w odpowiednim dziale i na przyszłość zwróć uwagę na przeznaczenie i do czego służą poszczególne działy.
Moderator Forum hr. Opublikowano 16 Czerwca Moderator Forum Opublikowano 16 Czerwca *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
Rekomendowane odpowiedzi