Skocz do zawartości

[KOSZ] Odwołanie od mute 4FUN


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Na początku dodam, że jeśli zły dział, to proszę o przeniesienie posta. 
 

Chciałbym się odwołać od mute, jakie nałożył na mnie niejaki P@RNIK.  (Jakbyście nie kojarzyli, to jest to taki młody chłopaczek przed mutacją) Zmutował mnie już po raz kolejny, poprzednie mute olewałem, ale teraz chciałbym się odwołać. Dostałem mute na 30 dni, za jakieś tam przekleństwa na SAYchacie typu cyt. ,,Ja pierdole”, ,,Kurwa Mac”. Wyczytałem w regulaminie, że kara jest maksymalnie do 7u dni. Ja dostałem na miesiąc. 
 

Niektórzy mnie znają. Grałem pod takimi nickami jak 

 

mETJU

PRAWIE JAK BONZO 

SKILLWILLALWAYSBE 

MMMMMMMMMMMM. 
itp itd 

 

Pozdrawiam i proszę o unmute :) 

 

  • Administrator Główny
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

  • Ustrzel fraga! (+) 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności