Skocz do zawartości

[ODDZIELONY] Skarga - Jak jest ryju????


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wspomnę o tym że zwyzywałeś gracza który miał 2500 elo na faceicie. Wielokrotnie wymieniane przez ciebie osoby były sprawdzane i były czyste, ponadto zwyzywałeś mnie że jestem niekompetentną osobą. Kończąc uważam że mut ci się należał

Emq ,

Obstawiam misclick z Twojej strony, dlatego jeden post przenoszę do kosza.

  • Nethiri zmienił(a) tytuł na [ODDZIELONY] Skarga - Jak jest ryju????
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności