Arisek Opublikowano 25 Marca Fragowicz Opublikowano 25 Marca Siemanko jestem nowym graczem na serwerze wykupiłem sobie klasy premium i niestety nie moge z nich korzystać można coś z tym zrobić ?
Moderator Forum Emq Opublikowano 25 Marca Moderator Forum Opublikowano 25 Marca Napisz temat w dziale technicznym, który służy do rozwiązywania takich problemów. Link poniżej: https://fragujemy.com/forum/395-dzial-techniczny-pomoc-z-uslugami/ 1
Moderator Forum Emq Opublikowano 25 Marca Moderator Forum Opublikowano 25 Marca *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
Rekomendowane odpowiedzi