Skocz do zawartości

[KOSZ] Podanie na admina - ⓞⓢⓚ


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ranga, jaką chciałbym/chciałabym otrzymać: Admin serwera CS:GO


Imię: Oskar
Aktualny wiek: 25

Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś pełnić wskazaną funkcję:

Jestem objektywny i mam swobodę w kontaktach z ludzmi
Potrafię rozwiązywać konflikty bezstronnie
Niejednokrotnie pełniłem funkcję Admina, Moderatora, Helpera
Czy deklarujesz chęć sprawowania funkcji przez minimum trzy miesiące: Tak

Dodatkowe informacje o sobie: możesz tu opisać siebie ( np. własne zainteresowania ) czy umieścić informacje, np. o doświadczeniu, jeśli takowe posiadasz z innych sieci, link do wykresu aktywności, a także kontakt, np. discord czy link do profilu steam.

Mój steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199026252585/

Mój dc: oski____

Jestem raczej komunikatywny, nie mam problemu z kontaktami międzyludzkimi, pracuje, studiuje. Nieodłączną częścią mojego życia są gry, praktycznie od samego początku zaczynając od csa 1.5 przez source na cs2 kończąc.
Lubię motoryzację, sport oraz moim głównym zainteresowaniem i mam nadzieje w niedługiej przyszłości źródłem głównego utrzymania będzie car detailing oraz wrapping. 
Tyle z mojej strony :D

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Moderator Forum
Opublikowano

Cześć, aktualnie trwa wielka rekrutacja, więc zapraszam do złożenia podania w poniższym temacie.

 

 

  • Serduszko fragowe (+) 1
  • Moderator Forum
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności