Skocz do zawartości

[KOSZ] Podanie na admina - marek1234


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię: marek
Aktualny wiek: 43 lata stary pryk :D

 

SerwerAdmin serwera CS 1.6 - DD2 #02

Czy posiadasz aktywną płatną usługę na tym serwerze: TAK vip pro
Czy jesteś zaznajomiony z zasadami panującymi na tym serwerze: TAK 


Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: nie ,jakos się nie zlożylo,ale kumam o co chodzi 
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:

  1. Gram w csa od kiedy ta gra powstala od wersji 1.2 beta
  2. Od zawsze jestem wrogiem cziterów i tego typu wykolejeńców,lubie dobrą gre i zabawę,ale ma być ucziwa
  3. na serwerze wszyscy mnie znają,rozpoznają,jestem komunikatywny ,towarzyski,gra ma dawac frajde i odpoczynek od życia

Czy deklarujesz chęć sprawowania funkcji admina przez minimum trzy miesiące: TAK 

 

Od kiedy grasz w grę Counter-Strike 1.6: od wersji 1.2 beta 24 lata

Czy kiedykolwiek byłeś karany na naszych serwerach: NIE
Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: / NIE

 

Oświadczam, że posiadam swoje konto Steam z grą Counter-Strike 1.6. Link do mojego profilu Steamhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198124991249/

  • [CS 1.6] Admin ZOMBIE MOD
Opublikowano

Aktualnie trwa Siodma Wielka Rekrutacja. Wiec zapraszam do zlozenia podania tutaj 

 

 

  • Gruszi zablokował(a) ten temat
  • [CS 1.6] Admin ZOMBIE MOD
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Kosza

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności