Skocz do zawartości

[KOSZ] Skarga - WheaRe.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer, którego dotyczy zgłoszenie:dd2
Skarga na
: opiekuna / admina 
Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę wielmożny pan admin na dd2 jak człowiek mówił mu prawdę to dostał ban na tydzień za to ze chodzi za fragami a nie zespołowo potem ja powiedziałem ze mial racje i tez mnie zbanowal masakra  komu dajecie admina dość ze nnie ma kto grać to ten banuje ze mu mówisz prawdę 

Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze NAJGORSZY JEST WIATR
Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę WHEARE

Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 23.01.26 14.06
Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę wheare z takim podejściem nie będziesz miał graczy dziękuje i do widzenia i 

Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów

 

Emq ,

Napisz temat tutaj: https://fragujemy.com/forum/1492-pozostale-bany-i-muty/ Usuń zbędny tekst i nie pokazuj swojego IP.

  • Śmiech 3
  • BOT
Opublikowano

Witaj Sierzant,

 

Dziękujemy za zgłoszenie złamania zasad na jednym z naszych serwerów Counter-Strike 1.6.

Niebawem Opiekunowie serwerów, a w ostateczności Administracja zajmie się jego rozpatrzeniem, dlatego prosimy o cierpliwość.

 

W międzyczasie upewnij się, że:

  • nazwa tematu i wzór są poprawnie uzupełnione,

  • zgłoszenie zawiera konkretne i czytelne dowody, np. screeny lub demko.

Sprawdzenie powyższych elementów pomoże przyspieszyć rozpatrzenie tej skargi.
 

[!] Pamiętaj, że staramy się rozpatrywać zgłoszenia w ciągu 3 dni, ale możliwe jest wydłużenie tego czasu!

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

  • Sierzant zmienił(a) tytuł na Skarga - WheaRe.
  • Moderator Forum
Opublikowano

fg_gun.png

 

Temat zostaje przeniesiony do Archiwum

Powód: Skarga nie służy do wyjaśniania nadanych kar

- - -

[!] Wciąż możesz odwołać się od kary w dziale Odwołaj się od bana lub muta!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności