Sierzant Opublikowano 23 Stycznia Zawieszony Opublikowano 23 Stycznia Serwer, którego dotyczy zgłoszenie:dd2 Skarga na: opiekuna / admina Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę wielmożny pan admin na dd2 jak człowiek mówił mu prawdę to dostał ban na tydzień za to ze chodzi za fragami a nie zespołowo potem ja powiedziałem ze mial racje i tez mnie zbanowal masakra komu dajecie admina dość ze nnie ma kto grać to ten banuje ze mu mówisz prawdę Nick z gry: wpisz tu swój nick, na którym grałeś na serwerze NAJGORSZY JEST WIATR Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick osoby, na którą składasz skargę WHEARE Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę 23.01.26 14.06 Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę wheare z takim podejściem nie będziesz miał graczy dziękuje i do widzenia i Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów Emq , 23 Stycznia Napisz temat tutaj: https://fragujemy.com/forum/1492-pozostale-bany-i-muty/ Usuń zbędny tekst i nie pokazuj swojego IP. 3
BOT [BOT] Fraguś Opublikowano 23 Stycznia BOT Opublikowano 23 Stycznia Witaj Sierzant, Dziękujemy za zgłoszenie złamania zasad na jednym z naszych serwerów Counter-Strike 1.6. Niebawem Opiekunowie serwerów, a w ostateczności Administracja zajmie się jego rozpatrzeniem, dlatego prosimy o cierpliwość. W międzyczasie upewnij się, że: nazwa tematu i wzór są poprawnie uzupełnione, zgłoszenie zawiera konkretne i czytelne dowody, np. screeny lub demko. Sprawdzenie powyższych elementów pomoże przyspieszyć rozpatrzenie tej skargi. [!] Pamiętaj, że staramy się rozpatrywać zgłoszenia w ciągu 3 dni, ale możliwe jest wydłużenie tego czasu! Pozdrawiamy, FGTeam
Moderator Forum Emq Opublikowano 23 Stycznia Moderator Forum Opublikowano 23 Stycznia Temat zostaje przeniesiony do Archiwum Powód: Skarga nie służy do wyjaśniania nadanych kar - - - [!] Wciąż możesz odwołać się od kary w dziale Odwołaj się od bana lub muta!
Rekomendowane odpowiedzi