.sami Opublikowano 10 Stycznia Emerytowany Fragowicz Opublikowano 10 Stycznia Jako iż byłem świadkiem całego zajścia, krótko się wypowiem, zachowanie gracza który cię sprowokował było karygodne, i nie chodzi tu tylko o jego range itp, lecz samo w sobie zachowanie. Z drugiej strony, możesz szybko nam (a chociaż mi) powiedzieć że jesteś nadmiernie prowokowany a ja podam to info dalej. Ja personalnie nie mam ci nic do zarzucenia, ale chcę cię poprosić o to abyś następnym razem wstrzymał się z odzywkami typu "bot, pajac etc." szczególnie na Admin Chacie. Dziękuje i miłego wieczoru życze 1
.sami Opublikowano 10 Stycznia Autor Emerytowany Fragowicz Opublikowano 10 Stycznia 1 minutę temu, -Kuchcikkk napisał(a): moze i nie powinienem pisac takich rzeczy ale niech admin nie szuka zaczepki i nie niech mnie nie prowokuje Rozumiem, ale tak czy siak chciałbym abyś po prostu napisał do mnie gdyby taka sytuacja miała ponownie się wydarzyć. Ja zawsze będę walczył o dobro graczy i dobrą atmosferę pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi