Skocz do zawartości

[ODDZIELONY] Odwołanie - -Kuchcikkk:)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako iż byłem świadkiem całego zajścia, krótko się wypowiem, zachowanie gracza który cię sprowokował było karygodne, i nie chodzi tu tylko o jego range itp, lecz samo w sobie zachowanie.

Z drugiej strony, możesz szybko nam (a chociaż mi) powiedzieć że jesteś nadmiernie prowokowany a ja podam to info dalej. Ja personalnie nie mam ci nic do zarzucenia, ale chcę cię poprosić o to abyś następnym razem wstrzymał się z odzywkami typu "bot, pajac etc." szczególnie na Admin Chacie. Dziękuje i miłego wieczoru życze

  • Serduszko fragowe (+) 1
Opublikowano
1 minutę temu, -Kuchcikkk napisał(a):

 

moze i nie powinienem pisac takich rzeczy ale niech admin nie szuka zaczepki i nie niech mnie nie prowokuje

Rozumiem, ale tak czy siak chciałbym abyś po prostu napisał do mnie gdyby taka sytuacja miała ponownie się wydarzyć. Ja zawsze będę walczył o dobro graczy i dobrą atmosferę pozdrawiam

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności