Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie słaba  ta zmiana związana z halloween ze zmianą wyglądu postaci, te dźwieki  itp.

Nie każdemu musi to pasować i uważam że powinna być możliwość włączenia lub wyłączenia tego jesli sie komus podoba lub nie. 

Wszyscy tworzymy tę społeczność, ale nie wszyscy mamy te same upodobania i nie każdemu musi to odpowiadać.

Znaczana część osób z którymi gram na serwerze only dd2#2 uważa to na spory minus. Uciążliwe poprostu.

Sam pomysł z dyniami i tym konkursem ok.

 

  • Serduszko fragowe (+) 2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności