pedri Opublikowano 27 Września 2025 Fragowicz Opublikowano 27 Września 2025 (edytowane) 55 minutes ago, Lantiez said: Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że podanie jak i zawarte w nim argumenty w ogóle mnie nie przekonują bo zostały napisane w jak najprostszy sposób. Ani razu nie widziałem byś się udzielał na chacie czy coś zgłaszał lub cokolwiek mówił przez co nie znam cię zbyt dobrze i ciężko mi cokolwiek napisać.. GT które podałeś jest słabe... Osobiście jestem na NIE. ps: Sprawdziłem sobie twój STEAMID gdy byłeś na serwerze: Moje imię jest zapisane małymi literami i zawsze jestem aktywny, ale mój brat gra ze mną na serwerze, a ja zawsze zgłaszam przez okno admina na czacie . Pisze się tak: houssam, wszystko małymi literami Edytowane 27 Września 2025 przez pedri Nethiri, 28 Września 2025 Przed napisaniem jakiegokolwiek tematu/podania na forum trzeba zapoznać się z regulaminem. Nie wypowiadaj się w swoim podaniu!
Rekomendowane odpowiedzi