Skocz do zawartości

[ODDZIELONY] Podanie na admina - houssam


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

2025-09-27200226.thumb.png.63fc5ade2aa6f687dc5c06d878108b58.png

55 minutes ago, Lantiez said:

Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że podanie jak i zawarte w nim argumenty w ogóle mnie nie przekonują bo zostały napisane w jak najprostszy sposób. Ani razu nie widziałem byś się udzielał na chacie czy coś zgłaszał lub cokolwiek mówił przez co nie znam cię zbyt dobrze i ciężko mi cokolwiek napisać.. GT które podałeś jest słabe... Osobiście jestem na NIE.

ps: 


Sprawdziłem sobie twój STEAMID gdy byłeś na serwerze: 
image.thumb.png.eb7b3c30127202a6dc424d6681031cd7.png

Moje imię jest zapisane małymi literami i zawsze jestem aktywny, ale mój brat gra ze mną na serwerze, a ja zawsze zgłaszam przez okno admina na czacie . Pisze się tak: houssam, wszystko małymi literami

Edytowane przez pedri
Nethiri,

Przed napisaniem jakiegokolwiek tematu/podania na forum trzeba zapoznać się z regulaminem.

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu!
 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności