Nasty czy jak ci tam H@ jak nie chcesz żebym grał na serwerze to po prostu powiedz że masz mnie w dupie i żebym stad wpierdalał i nie zawracał ci głowy bo widzę masz spokój i nikt się nie interesuje serwerem to nie masz roboty, w sumie to się nie dziwie jak wy tak traktujecie waszych graczy. Klient nasz Pan się mówi. Gdybym miał coś u was kupić po tym co robicie to chyba nie wiem z jakiego względu bo na pewno nie zrobiłbym tego dla was żeby wam pomagać. Prawdopodobnie znowu nabijesz 1-go posta i zamkniesz temat nie dając się nikomu wypowiedzieć ani nic odpisać. Chcesz mi powiedzieć że pozwalacie się podszywać pod kogoś a używać cheatów nie ? Czemu nie zrobicie 2x serwerów do każdego moda. Na 1-wszym będzie moża grac na cheatach a na 2-gim będą grały te osoby które zapłacą za granie bez cheaterów mniej więcej działa ta twoja "zasada" wobec DR. Na którym nie ma cheatów, a podszywanie się można traktować jak oszukiwanie. Co więcej dobrze tak jak mówiłem nie chcecie banować ludzi za podszywanie to po prostu zbanujcie nick Ahmed, usuńcie lvl z niego albo ustawcie hasło i nie dawajcie nikomu hasła na konto na które poświeciłem swój czas i osobiście wbiłem tam lvl. Nie będę dawał jakiemuś śmieciowi który wchodzi na serwer na moim nicku i jeszcze mnie wyzywa od podszywek grac na nie swoim nicku. Dodam że nie jestem jedyną osobą która ma problem z podszywkami na serwerze ale słyszałem że ta osoba również próbowała zrobić coś w tym kierunku ale nikt nie miał zamiaru mu pomóc.