Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'zawieszanie' .
-
Siema spece, mam problem że podczas używania komputera co jakiś czas ekran się wygasza, aplikacje się zawieszają czasami jest to w takiej częstotliwości że komputer dokonuje restart. Trwa to średnio 5 sek. Ktoś wie o co chodzi? Jaka może być przyczyna?. Pozdro
- 8 odpowiedzi
-
- 5
-
-
- zawieszanie
- się
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam! Od jakiegoś czasu męczą mnie 2 problemy, a mianowicie spadki fpsow oraz zawieszanie się komputera prowadzące do nieuniknionego restartu ręcznego. Mój sprzęt w skrócie: i5 4460, 8ramu i radeon 280x. Problem jest dość dziwny - zmiany fpsów są totalnie randomowe np. stojąc w miejscu mam 250-300 fpsów, mija 5s i dostaje spadki nawet do 30fpsów, po chwili wracają do normy i karuzela się kręci. Od ~2-3 miesięcy zdarza się też tak, że podczas gry wszystko siada, w słuchawkach słychać tylko buczenie, ekran staje się pomaranczowy (chyba..?) i strasznie śnieży jak w starych telewizorach. Dodam, że mam aktualne, zoptymalizowane sterowniki radeona wersja crimson, temperatury "w stresie" podczas csa to cpu ~40, a gpu ~50. Mogę dodać też, że wiedzmin3 smiga na ultra. Ogólnie jestem laikiem w tych sprawach, więc proszę o jasność w podpowiedziach, jeśli takowe się znajdą. Z góry dzięki za zaangażowanie w temat! ;)
-
Witam! Mam dosc dziwny problem, podczas gry w csa (zwlaszcza turniejowek) moj komputer dziwnym trafem sie zawiesza. Niekiedy po 5minutach niekiedy po 10, jak go zrestartuje i wracam to dzieje sie to ponownie ale znacznie wczesniej. Specyfikacja komputera to radeon 280x, i54460, 8 ramu. Fpsy na turniejowce nie stanowia problemu, tak samo jak temp. Cpu i gpu ~40. W innych grach tak sie nie dzieje.. Wyglada to tak, ze ekran zaczyna sniezyc w szarych kolorach i slychac buczenie. Moze ktos cos wie, bo ja nie mam pojecia. Pozdrawiam i dzieki za pomoc ;)
