Skarga na: gracza Twój nick podczas gry: $.KaZaM.$ Nick osoby posądzonej: YoloBro Dlaczego składasz skargę: Bo przyjeliście mnie na administratora wchodzę na serwer a tu takie coś . Gdybym mógł odrazu ban na 1 dzień bym mu dał . Opis sytuacji: Buguje sobie hp Dowód: [LINK HLTV] może być to link do dema, lub screny z konsoli/serwera! http://iv.pl/images/81555510205409772986.jpg, http://iv.pl/images/25471836131024812676.jpg
Uwagi: # 9 "YoloBro" 8012 VALVE_0:4:439847402 3 02:08 33 0 zajscie o 23:05