Jakim cudem ten gracz http://fragujemy.com/topic/29745-cziter-brezu/ i ten http://fragujemy.com/topic/29779-cziter-mitr-slowly/ grają sobie na serwerze ? Nie rozumiem. Proszę to wytłumaczyć, jesli można.
Data: 05.08.2015r.
Godzina: 19:20
AKTUALIZACJA: Okazuje się, że gracz nie został ZBANOWANY. Zupełny brak odpowiedzialności ze strony Strażnika Fragów...