Siema, Mój problem polega na tym, że po włączeniu jakiego kolwiek serwa cs zacina mi sie tak strasznie ze nic nie moge zrobic i musze go wyłączyć przez men. zadań. Już wiele rzeczy próbowałem nic nie pomaga nawet przywrócenie systemy..Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Dodam tylko ze NS