Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'warszawa' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 9 wyników

  1. Nick: @ SPORTOWA WARSZAWA (L) Degradacja z rangi: CS 1.6 - Starszy Admin ZOMBIE MOD Powód degradacji: Rezygnacja użytkownika. Dziękujemy za dotychczasową współpracę! Życzymy dalszych sukcesów - Fragujemy.com
  2. Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Nie tyle co skarga, tylko prośba o unbana ponieważ wydaje mi się, że ban był nie słuszny Nick z gry: Boobelll Nick osoby oskarżonej: Sportowa Warszawa Data zdarzenia:25.06.2021 Opis zdarzenia: Zaczynałem rundę jako matka na mapie zm_perfect i podstanowiłem się udać na kampe na ślimaku. Starałem się wepchnąć pomiędzy graczy wchodzących do kampy, no co mi się nie udało(Nie ma nic o tym w regulaminie). Za co dostałem bana na 4h . Obejrzałem demko kilka razy i akcja zaczyna się od nowej runy w w 6:50 minucie. Widać jak próbowałem się wbić a następnie czekałem aż zamienię się w matkę i należy uwzględnić, że ciągle trzymałem przycisk "w". Podczas wchodzenia do kampy przez graczy "pociąg" zwoilnił. Z perspektywy administratora wyglądało to jak bym ja blokował( Polecam obejrzeć ten moment z jego perspektywy), natomiast gracz Kabuum na pół sekundy się zatrzyłam, przez co ogon wchodzący do kampy spowolnił, ponieważ najpierw jego spowolniło, potem następnego gracza i tak dalej jako reakcja łańcuchowa. Jeżeli spojrzymy na to z wolnej kamery to widać, że nawet jak stałem tam koło nich to normalnie mogli wchodzić do kampy, a dopiero od zatrzymania się Kabuum'a, reszta graczy zaczęła zwalniać. I nie chodzi mi o to, żeby teraz banować Kabuum, bo chłopak po prostu na ułamek sekundy puścił klawisz "w", zdarza się. Jego należy pominąć. Natomiast Admin po prostu się pomylił bo widział to z innej perspektywy i nie widział co się dzieje tam w środku, co każdemu może się zdarzyć i ja na jego miejscu pewnie bym zrobił to samo. Ja natomiast poprosiłbym o unbana ponieważ chciałem sobie dzisiaj pograć A muszę czekać chyba do 21-22... Jeśli również jak ja uznajecie, że ban był nie słuszny to oprócz unbana prosiłbym o usunięcie go z mojej listy banów. Bo się do tego nie poczuwam. Natomiast jeśli uważacie inaczej no to trudno, może ja się mylę. Dodatkowo mam pytanie. Przyjmijmy, że Kabuum się nie zatrzymał a spowolnienie graczy wynikało z mojego klikania "w" na nich. Czy to jest blokowanie? Blokowanie rozumiemy jak ktoś się zatrzyma i przez niego gracze zostają zarażeni. Ale jest multum takich sytuacji gdzie ktoś z boku próbuje się wepchnąć i zazwyczaj nikt z tym nie ma problemu. To należało by sprecyzować. Dowód: Demko 25.06.2022 zm_perfect z 17 albo 18.
  3. Nick: @ SPORTOWA WARSZAWA (L) Awans z rangi: Admin ZOMBIE INFECTION Awans na rangę: Starszy Admin ZOMBIE INFECTION Dodatkowe informacje: https://fragujemy.com/profile/39019-sportowa-warszawa-l/ Serdecznie gratulujemy awansu! Życzymy miłej oraz owocnej współpracy na naszym projekcie - Fragujemy.com
  4. Skarga na: admina Nick podczas gry: Kaja Godek jest sexy Nick osoby oskarżonej: SPORTOWA WARSZAWA (L) Dlaczego składasz skargę: Zostałem niesłusznie zbanowany. Data zdarzenia: 16 stycznia 2021, 13:05:31 Opis zdarzenia: Jak co rundę, wraz z innymi graczami, biegłem sobie w kierunku helikoptera (bo graliśmy eskejpa). Starając się wyminąć zombie pech chciał, że jeden mnie zaraził. Admin potraktował to oczywiście jako celową podkładkę, co jest bzdurą. I teraz tak - na początku mapy admin coś tam wspomniał o cofaniu się na respa jak jestem CT bla bla bla. Dwa punkty regulaminu, które pozwalają mi biec na koniec mapy typu escape i jedynie umożliwiają pozostanie na respie jeśli zombie jest za dużo: Teraz podkładanie się: Moją reakcją obronną było strzelanie w celu odepchnięcia zombie oraz próba obiegnięcia zombie po łuku. To chyba już jest JAKAKOLWIEK reakcja obronna? Na respie nie ma kamp, jedyna jaką znam to helikopter na końcu mapy. Tak więc moim priorytetem - zgodnie z regulaminem - było jego odnalezienie. Nie udawałem AFK, zombie nie był AFK (uciekał a potem mnie gonił), strzelanie do pojedynczego zombie - nie wiem jak to interpretować na mapie typu escape, ciężko tam nie być w kampie i jednocześnie nie strzelać do zombie. Nie było tu kamp, więc to pominę. Czy zrobiłem wszystko aby uchronić się przed infekcją? Zombie przede mną początkowo biegł do przodu, gdy się odwrócił i zaczął biec na mnie miałem już zombiaka na plecach. Nie wiedziałem czy mogę się cofnąć, mogło być tak, że ktoś biegł centralnie za mną i bym go przyblokował (co też jest złamaniem regulaminu). Więc moim zdaniem zrobiłem wystarczająco dużo by się nie zarazić, ale pech chciał że zombie jest szybsze i spudłowałem czy tam nie wystrzeliłem w porę. Generalnie chyba poszło o to, że rzuciłem szyszunię (o jej, jak tak można). Dosyć oczywistym jest, że na mapach escape ludzie biegną do przodu. Ja myślałem, że ludzie za mną byli w stanie dotrzymać mi kroku i ktoś mi z tym zombiakiem pomoże (tak jak sprawnie wjechali w zombiaka, którego minąłem). Nie było więc tu ani trochę celowości, co widać nawet oglądając moje poprzednie rundy - po prostu staram się dobiec do końca mapy BO TO ESCAPE. Dowód: http://217725.node29.pukawka.pl/hltv-2101161255-ze_dust_escape_remake_dp-1610798100-1610799300.zip - 10:45, lub dla ułatwienia: https://streamable.com/dzrmfu (celowo na x0.5)
  5. „Firma Solaris wyraża oburzenie z powodu decyzji Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie i wyboru oferty na autobusy elektryczne chińskiej produkcji. Polski producent uważa, iż jest to działania na niekorzyść polskich podatników i polskiej gospodarki, a w szczególności na niekorzyść mieszkańców Warszawy” – czytamy w oświadczeniu wydanym przez firmę spod Poznania. W piątek MZA ogłosiły, że przetarg na dostawę 10 autobusów elektrycznych dla stolicy wygrała chińska firma BYD. BYD za dziesięć autobusów eBus zażądał 15.576.346,94 zł. Z kolei Solaris zaoferował cenę 21.894.000 zł. Obie oferty w ogłoszonym w styczniu przetargu zmieściły się w tym, co na autobusy planowało wydać miasto (ponad 23 mln zł), ale gdy przed miesiącem otwarto oferty, było wiadomo, że Solarisowi trudno będzie pobić chińską propozycję, bo kryterium ceny decydowało w 90 proc. o ostatecznym rozstrzygnięciu przetargu. Więcej? - http://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/warszawa-solaris-oburzony-wyborem-chinskich-autobusow-2236.html
  6. http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/warszawa-plonie-konstrukcja-mostu-lazienkowskiego/1y8vp
  7. Nick:@ SPORTOWA WARSZAWA (L) Awans z rangi:Użytkownik Awans na rangę:Admin ZombiMod Dodatkowe informacje: https://fragujemy.com/topic/67923-podanie-na-admina-sportowa-warszawa-l/?tab=comments#comment-399881 Serdecznie gratulujemy awansu! Życzymy miłej oraz owocnej współpracy na naszym projekcie - Fragujemy.com
  8. A wiec prosimy o wyjasnienie skoro nie był pan karany @Edit: Sprawdzilem po steam id i czysto
  9. Z okazji 4 roku powstania naszej firmy organizujemy promocję :) Od dziś 26 luty do 29 lutego promocja na : Counter-Strike 1.6 Pro 1000FPS, Team Fortress 2, Counter-Strike: Source, Counter-Strike:, Condition Zero, Counter-Strike: Global Offensive (Tickrate 128) Lokalizacja Warszawa Atman :) o 50 % taniej. Tak taniej o 50 % Do kogo jest zwrócona promocja? Do wszystkich osób które chcą zakupić serwer. Regulamin promocji: Każda osoba zakupująca serwer na minimum dwa miesiące otrzymuje rabat 50 % na serwer. Co nowego? Zmian jest sporo - Nowa oferta Vpsy root ( większe pakiety, niższa stała cena ) ( nowa odsłona sprzedaży serwerów dedykowanych ) (z lokalizacją , czyli Warszawa Atman oraz Olsztyn Sprint). Nowa oferta daje większe możliwości dla Klienta serwery Vps zaczynają się od 9 zł ceny oczywiście pozostają na stałe! Potrzebujesz serwera pod stronę, forum lub też serwer głosowy teamspeak, ventrilo, muble, czy też do przechowywania plików. Na wszystkie nowe usługi przy zamówieniu na rok oferujemy na początek aż 30% zniżki bez żadnych dalszych zobowiązań. Już na dniach zostanie wprowadzona oferta kluczy gier oraz oferta zagranicznej lokalizacji. Administracja dziękuje wam za te 4 lata :) Zapraszamy na naszą stronę www.Dedyki.net
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności