Witam.
Pisze tu ponieważ jest dość poważny błąd który powinien zostać naprawiony do startu serwera.
Dokładnie chodzi mi o respienie się pojazdów w bazach...Dziś byłem świadkiem gdy w BB wybuchły nam dwa patrioty a za 30 min zrespiły się w bazie..Podejrzewamy że z resztą aut może być podobnie.