Mam nowe (prosto ze sklepu), porządne słuchawki z mikrofonem Logitecha.
Gdy używam voice chata, dostaję sygnały, że mi szumi mikro.
Czy jest tak dlatego, że gram na NSie i szumi u tych, którzy grają na steamie, czy mam coś źle ustawione w panelu sterowania, czy jeszcze coś innego?
Pamiętam, że w steamie trzeba trochę pogrzebać, żeby można było rozmawiać z nsami.
Zainstaluję w weekend steama i to przetestuję, ale może ktoś rozwiązał podobny problem i wystarczy coś, gdzieś kliknąć?
edit:
Ok, przetestowałem. Na steamie również szumi...
edit:
Dobra, ogarnąłem. Wątek można usunąć.