Witam, Serwer cieszy się dużą popularnością i co chwile przychodzą nowi gracze. Możliwość kupna perku w sklepie to dla nich bardzo duże ułatwienie, bo jak wiadomo nie zawsze łatwo takiemu 1 lvl zabić załóżmy 60 który ma hp na maxa rozwiniętego. Jednakże większym ułatwieniem była by możliwość sprzedaży niepotrzebnych perków, dzięki którym tacy gracze mogliby szybciej wylosować coś dla siebie i jakoś wbijać ten lvl. Jestem za wprowadzeniem sprzedaży perków, których cena miała by wynosić 1500$.
//Pozdrawiam wh.exe