Wielu z Was pewnie zastanawiało się czy da się zmienić ,,wygląd" steam. Otóż sposób jest bardzo łatwy w prost banalny.
Zaczynajmy !
1. Wchodzimy na stronę: http://www.gamebanana.com/guis/games/6i wybieramy Sobie jaką ,,skórkę" chcielibyśmy mieć
2. Pobieramy Sobie ją oczywiście oraz wypakowujemy ją na Pulpicie.
3. Wchodzi w c:\Program Files\Steam\Skins
4. Wrzucamy tutaj główny Folder (nazwę naszej skórki)
5. Wchodzimy na Steam, naciskamy ,,Opcje" następnie wybieramy ,,Interfejs" i tam będziecie mieli ,,Wybierz skórkę, której ma używać steam"
6. Wybieramy tą co wrzuciliśmy i naciskamy okey
7. Wyskoczy nam komunikat, że steam musi być włączony ponownie, to go odpalamy
8. Po włączeniu się steam Nasza skórka została zmieniona i mam zajebisty wygląd.
Natomiast jeżeli chcemy ją usunąć, to po prostu usuwamy folder który wrzuciliśmy albo wchodzi i zmieniamy skórkę na domyślną.
To by było na tyle, mam nadzieję, że niektórym pomogłem, a później zobaczymy jaki kolejny poradnik Mi strzeli do łba.
Pozdrawiam.
©Copyright by Bedzie Dobrze Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Poradnik stworzony specjalnie dla użytkowników Sieci Fragujemy.com Zakazuje się kopiowania i powielania jakiejkolwiek części powyższego tekstu pod groźbą kary z art. 25 prawa autorskiego
Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)