Taki luzny temacik, kto sie pochwali, kto chodzi zgodnie z harmonogramem :)
Jakie wrażenia bo pierwszym spędzonym czasie na siłowni? Były zakwasy? xD Ja obecnie uczeszczam stale około 6 miesiac. Ubyło mi 11 kg. Obecny trening to Cardio. Ćwiczę kondycję bo mi trochę jej ubyło ostatnimi czasy :D