Witam dziś chce sobie wejść na odd2 i nie mogę wejść. Serwer się ładuję i zatrzymuje się na pobieraniu danych i dalej nie chce iść. Gdy wchodzę na only awp to normalnie mogę wejść tak samo jakieś dm rankedy. Nie wiem czy to jest błąd serva, bo widziałem że ludzie grają na nim.