Witam mam pewien problem a mianowicie chodzi o to że nie mogę (nie potrafię) zmniejszyć avatara do rozmiarów potrzebnych na steam,albo avatar jest za wielki albo coś jest ucięte z jakiejś strony :( .Proszę o jakąś wskazówkę jak to moge zrobić bo nerwica mnie zaraz jakaś trafi :) pozdrawiam