Witam starą gwardie, moje mordeczki z serwera jak i nowych graczy i członków zespołu :). Powracam znowu do gry, jak narazie na lapku brata ale za jakiś czas zakupie stacjonara wiec nie będziecie mnie długo karać i szybko wskoczę na pierwsze miejsce w topce ^^ pozdrawiam buziaczki! :* d-_-b do zobaczenia na serwerze :)