Witam serdecznie, chcialbym zapytac czy jest mozliwosc dodania do gry mapy de_sunny,jestem zdziwiony bardzo, dlaczego ta mapa nie jest dostepna,slaba grywalnosc przez graczy,czy czyste przeoczenie? Taka mapa, powinna znajdowac sie na liscie,tym bardziej,ze serwer jest naprawdę fajny Mam nadzieje,ze moja prosba bedzie w pozytywny sposob rozpatrzona