Witam mam taki problem z cs:go od pewnego czasu gdy gram wyłącza mi się laptop nie wiem dlaczego tak się dzieje dodam że nigdy wcześniej mi się tak nie działo dopiero od pewnego czasu i to tylko przy grze cs:go przy niczym innym wie ktoś czy da się coś z tym zrobić żebym mógł grać normalnie?. Pozdrawiam