Hej, chcialabym Was zapytac o zdanie mojego projektu na strój reprezentacyjny Polski. Oczywiście projekt nie jest jeszcze skończony.
Co o nim sądzicie? Może jakies poprawki bądz propozycje kolorystyczne lub inny uklad poszczególnych form?
Zależy mi na Waszej opinii. Projekt robie pierwszy raz w życiu w tej tematyce, wiec licze sie z krytyką a za wszystkie rady będę wdzięczna.