Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'pokaz' .
-
@ Aga :> jaki słodki i fajny, widać że przeją to po właścicielce
- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
W tym temacie możecie pokazać swoją tegoroczną lub zeszłoroczną choinkę! Zacznę pierwsza! Ps. W tym roku nie miałam prezentów!
-
Tatuaż też od roku? A po za tym bardzo ładny ?
-
Siemanko
-
Witam! Temat dla osób nie bojących ujawnić swojej osoby i twarzy :) Zapraszam Wszystkich graczy, wszystkich członków naszego forum, a przede wszystkim całą administracje do uczestniczenia w tym temacie. Zdjęcia miałyby służyć do promowania naszej sieci serwerów poprzez stworzenie filmiku promującego całą naszą sieć- administrację jak i graczy. Dodatkowo będziemy mogli oblookać kto jak wygląda i "bliżej" się poznać. PS. Mam nadzieję tylko że znajdę na forum osobę która potrafi sklejać filmiki do YT, a jak nie to wykombinuję prywatnie. Prosiłbym o nie pisanie niepotrzebnych postów w temacie, a osoby to robiące ukrywanie postu i wręczanie warna za spam. Dodatkowo zdjęcia ocenić możecie poprzez łapki w górę :) Wzór obowiązujący w temacie: Nick z gry: Zdjęcie: Wstawiając zdjęcie wyrażamy zgodę na wykorzystanie jej do filmu promującego sieć. Zacznę od siebie: Nick z gry: Stasiek :] Zdjęcie:
-
sorry pomylilo sie mi z tematem nastepna zabawa to slowo na ostatnia litere Zabawa polega na ty, że wymyślamy wyraz, który musi się zaczynać na ostatnią litere wcześniejszego wyrazu. No to ja zaczynam.:-P Mydło.
-
Tutaj możecie wstawiać swoje zdj, by ktoś inny je ocenił :D
-
Witam. W tym temacie wrzucamy swoje zdjęcia. (max 1-5) . Zobaczymy z kim mamy do czynienia ?:) Najodważniejszy zaczyna czyli [peshu] Dawać Katy !
