Hej wszystkim :) nie wiedziałam gdzie zamieścić ten post więc z góry przepraszam bo pewnie to nie jest odpowiedni dział. Mam problem z połączeniem z serwerami na Fragujemy. Nawet jak wchodzę na forum to wszystkie statusy serwerów pokazują mi się jako UNKNOWN. Próbowałam łączenia się przez konsole jak i normalnie przez Ulubione ale również bez skutku. Reinstalowalam cs i też nic to nie daję. Proszę o pomoc