Siemanko, przychodzę tu do was forum byście mi pomogli :D Więc, Zaktualizowałem sterownik do karty graficznej i gra straciła płynność. Nie wiem jak to mam wam wytłumaczyć, miał ktoś taki problem? Było wszystko dobrze gra chodziła w 1024:768 180-240 fps na 4:3 i chodzi nadal i po aktualizacji chuj bombki strzelił choinki nie ma ;/ Jak grasz czujesz że nie ma płynności w grze i lekkie scinki stało się to po aktualizacji ;/. Moja karta to AMD Radeon R7 200 Series 2GB.