Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'overwatch' .
-
Gra: Każde Multiplayer Nazwa gildii/klanu/teamu: Detalocalypse Wiek: 14+ Przywódca: Erce, Deviie, Sajka Kontakt: wiadomość prywatna, mail: [email protected] TS3: Wymagany Dodatkowe informacje: --------Informacje-------- Detalocalypse powstało z połączenia dwóch klanów pod nazwą Detality oraz Metalocalypse W naszym klanie ilość graczy jest nieograniczona dla tego znajdzie się u nas miejsce dla ciebie. Jeżeli szukasz kogoś do wspólnej gry lub brakuje ci kilku osób to zapraszamy do nas! Najczęściej gramy w: 1. League of Legends 2. Fortnite 3 CS:GO 4. Euro Truck Simulator 2 MP 5. Warface 6. Forza Horizon 3 7. S.K.I.L.L 8. Metin 2 9. Nostale 10. Overwatch I w wiele innych gier. Po więcej informacji zapraszam PW a jeżeli jesteś chętny dołączyć do nas teraz i dowiedzieć się jeszcze więcej to skomentuj ten temat a my podamy ci szczegółowe informacje gdzie nas możesz znaleźć Dzięki i pozdrawiam, Założyciel Detality, współzałożyciel Detalocalypse.
- 4 odpowiedzi
-
- league of legends
- cs go
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Studio Blizzard Entertainment poinformowało o kolejnym darmowym weekendzie z grą Overwatch. W dniach 22-25 września będzie można bawić się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Deweloperzy udostępnią całą zawartość produkcji, czyli 25 bohaterów, 16 map, a także każdy wariant rozgrywki (Szybka gra, Salon gier itd.). Do tego dojdzie system rozwoju, skrzynki z łupami, modyfikacje – krótko pisząc wszystko, co znajduje się w pełnej wersji strzelanki zostanie oddane do naszej dyspozycji. Jeżeli spodoba Wam się rozgrywka, to po zakupie gry zachowacie postępy, o ile oczywiście będziecie używać tego samego konta. Zabawa rozpocznie się 22 września o godzinie 20:00 czasu polskiego. Pamiętajcie, że na konsolach do rozgrywki w multiplayerze wymagane są abonamenty Xbox Live Gold i PlayStation Plus. Deweloperzy Overwatcha organizują tego typu inicjatywy co kilka miesięcy. Ostatni raz za darmo mogliśmy się bawić w maju bieżącego roku. Jeżeli nie skusiliście się wcześniej, to warto będzie sprawdzić projekt teraz, gdyż od momentu premiery doczekał się on różnych nowości. Pomijając kolejne mapy i bohaterów, całkiem niedawno udostępniono klasyczny Deathmatch. Renoma studia, wysoka jakość produkcji, jej ciągły rozwój i oczywiście darmowe weekendy sprawiły, że Overwatch w ciągu niecałego roku od premiery dorobił się bazy 30 milionów graczy. Obecnie jest to też jedna z najbardziej kasowych marek na rynku, której wartość jakiś czas temu przekroczyła miliard dolarów. Osobiście nigdy nie miałem okazji zagrać w ten tytuł, ale czas najwyższy to nadrobić
-
Blizzard w formie. Oto najnowszy TEASER (to nie jest jeszcze pełny trailer), który promuje Overwatch’a nie tylko w necie, ale również w wybranych kinach w USA – jest puszczany przed seansami Przebudzenia Mocy. Zapisy do bety trwają http://eu.battle.net/overwatch/pl/ http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/blizzard-potwierdza-ze-umie-robic-swietne-trailery
