Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'odbanowanie' .
-
FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: CHORYNAMOTORY ||| IP: x ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:643570046 ||| Nick admina: sCOUTERr`PITERr ||| Powod: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA! ||| Nalozony: 07.05.2024 - 18:31:14 ||| Dlugosc: Na zawsze ||| Na: [ 4FUN ] Fragujemy.com :: [SKINY|FREEVIP|LECZENIE|ASYSTY] (de_inferno) ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze ||| Wygasa: Nigdy [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] W załączeniu screeny. Nie wiem skąd decyzja o zbanowaniu ale wypelniam zobowiązanie wrzucam screeny Nie wiem czy dobry dział wybrałem w razie W proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego https://www.transfernow.net/dl/20240507E9rXo8ab
-
Skarga na: PUMBA Dlaczego składasz skargę: Niesłuszny ban Nick z gry: GoobRaccoon Nick osoby oskarżonej: PUMBA Data zdarzenia: 09.05.2023 Opis zdarzenia: Dzisiaj to znaczy 09.05.2023, dostałem wyciszenie a potem bana za umyślne przeszkadzanie bo puściły mi nerwy. Wyciszanie dostałem za powiedzenie czegoś niemiłego o przemiłej administracji fragujemy. Puściły mi nerwy po wyciszeniu użytkownika młody siurek, który był i jest moim kolegą. Przepraszam za swoje zachowanie ale odrzucił mnie chłopak do którego długo pisałem, więc mam nadzieję że dostanę unbana. Jestem w stanie sobie to wyjaśnić na czacie głosowym z użytkownikiem PUMBA. Nie robię sobie jaj czy coś takiego ale chciałem pograć z kolegami a że fragujemy wyróżnia się na tle innych serwerów przede wszystkim żywą społecznością to mam nadzieję że zostanę poparty w moim wniosku.(Wiem że zły dział ale nie mam pojęcia gdzie pisać odwołanie do bana) Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
- 1 odpowiedź
-
- 5
-
-
-
dostałem bana za to ze napisałem adminowi ze zawodnik mojej druzyny obraża rodzicow .. zacytowałem go po czym sam zostałem zbanowany.. to jest szczyt chamstwa takie postępowanie z graczami oczekuje na szybka odpowiedz co dalej?? znam ewentualnie nick człowieka który ubliżał ..i możecie to sprawdzić jakoś.. nie mam zamiaru korzystac z programow zmieniajacyh ip bo jestem niewinny... pisze poraz kolejny ten temat bo chce zeby ktos zareagował moj nick podczas grania to daro 022 i dostałem bana na DD2 wczoraj o 12 w nocy Użytkownik daro022
-
Serwer: Fragujemy.com [COD MOD] 201 lev Nick podczas gry: II_GoRyL_II Nick admina podczas gry: nie znam nie pisało Link do screenów: http://www75.zippyshare.com/v/wIaBuGLu/file.html Tabelka [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Fragujemy.com [AMXBans] Reason: 'Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com!' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:79632732' [AMXBans] Your IP: '37.248.49.67' [AMXBans] =============================================== prosze o szybkie odbanowanie + to ze kupiłęm vip 1.12.15 i nie chce czekać z tym do 31 grudnia
