Witam,
Czy jest jakaś opcja żeby ten mod w grze wyłączyć? Kolor mgły mnie irytuje nieziemsko i powiem szczerze zniechęca mnie to strasznie do gry. Jeśli chodzi o dzwięki - też najchętniej wrociłbym do oryginalnych. Jeśli chodzi o same modele to już mnie to lotto ale dwa pierwsze punkty - arghhh.... Ewentualnie które pliki manualnie mam sobie podmienić...
Pozdro