Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'moderator' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 2 wyniki

  1. ♦ Kilka sensownych postów na forum. - [✔] ♦ Musi przebywać na serwerze przynajmniej miesiąc. - [x] ♦ Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy. - [✔] ♦ Brak posiadania funkcji lub przywilejów (np. admin serwera, moderator) na innych sieciach serwerów. - [✔] ♦ Podstawowa wiedza w zakresie gry, serwera oraz obowiązków i funkcji adminowskich. - [✔] ♦ Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. - [✔] ♦ Humor! - [✔] Nick jakiego używasz: KabusieK Wiek: 15 Staż gry na serwerze: Na serwerze DayZ gram już ponad 2 lata, z czego 2 miesiące miałem własną grupę z bazą. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na MTA?: TAK [Byłem adminem serwera Zombie dawno temu. Bardzo szybko serwer osiągnął zajętą maksymalną ilość graczy.] Znajomość komend oraz funkcji moderatora: TAK Oceń znajomość oraz swoje możliwości na MTA: Na serwerach na platformie MTA gram już ponad 3-4 lata gdyż SAMP jakoś mnie nie przekonał do siebie. Jak wspomniałem wcześniej - miałem swój serwer Zombie który wynosił maks. graczy. Godziny w jakich grasz: Zazwyczaj popołudniowe i wieczorne. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Moderatorem: Sądzę, że mam już doświadczenie w "prowadzeniu serwera". Mając przez jakiś czas swój serwer z zapełnioną maksymalną ilością slotów mogę uznać, że jest to spore doświadczenie i pozytywna w tym aspekcie przygoda. Zauważyłem, że serwer jest nowy i po samej nazwie serwera pojawił mi się banan na twarzy, ponieważ bardzo długo czekałem na jakiś polski serwer Gang Wars. Chciałbym pomóc na początku serwera bo to super pomysł aby wystartować z tym modem a start serwera jest jednak ważnym momentem w życiu serwera. Mam bardzo dużo czasu na grę także z tym też problemu nie będzie. Mimo wieku jestem dojrzały co wiążę się z tym, że prowadziłem serwer bo to jednak też wielka odpowiedzialność. Jeśli chodzi o mnie i humor, to mam spory dystans do siebie i potrafię wyczuć moment, kiedy być poważny a kiedy "wrzucić na luz". No to chyba tyle.. Jeśli macie jakieś wątpliwości bez problemu mogę odpowiedzieć na wasze pytania. Pozdrawiam!
  2. Co do skargi - podpis zdecydowanie. Jakim chujem Ty kogokolwiek jedziesz, skoro sam za takie jechanie na serwerze wrzucasz mute'y? Cytując klasyk 'to już hipokryzja'. A swoim komentarzem w zasadzie pokazałeś swój poziom, mam nadzieję, że Klixer, czy ktokolwiek to będzie rozpatrywał zwróci na to uwagę. Użycie 'pseudo' w kontekście, w którym zrobił to arocky świadczy o tym, że chciał Ci w dosyć delikatny sposób przekazać, iż jesteś niekompetentny podczas pełnionej przez Ciebie funkcji. Ty natomiast przyrównałeś go do zwierzęcia, co jest po prostu samo zaoraniem, a sytuacja wydaję się aż śmieszna, abstrakcyjna, nie wiem nawet jak to nazwać. Z takim czymś się po prostu nigdy nie spotkałemXD.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności