Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'moderator' .
-
♦ Kilka sensownych postów na forum. - [✔] ♦ Musi przebywać na serwerze przynajmniej miesiąc. - [x] ♦ Wiek powyżej 16 - ale liczy się przede wszystkim dojrzałość, dlatego można warunkowo przyjąć osoby mające mniejszy próg wiekowy. - [✔] ♦ Brak posiadania funkcji lub przywilejów (np. admin serwera, moderator) na innych sieciach serwerów. - [✔] ♦ Podstawowa wiedza w zakresie gry, serwera oraz obowiązków i funkcji adminowskich. - [✔] ♦ Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. - [✔] ♦ Humor! - [✔] Nick jakiego używasz: KabusieK Wiek: 15 Staż gry na serwerze: Na serwerze DayZ gram już ponad 2 lata, z czego 2 miesiące miałem własną grupę z bazą. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na MTA?: TAK [Byłem adminem serwera Zombie dawno temu. Bardzo szybko serwer osiągnął zajętą maksymalną ilość graczy.] Znajomość komend oraz funkcji moderatora: TAK Oceń znajomość oraz swoje możliwości na MTA: Na serwerach na platformie MTA gram już ponad 3-4 lata gdyż SAMP jakoś mnie nie przekonał do siebie. Jak wspomniałem wcześniej - miałem swój serwer Zombie który wynosił maks. graczy. Godziny w jakich grasz: Zazwyczaj popołudniowe i wieczorne. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Moderatorem: Sądzę, że mam już doświadczenie w "prowadzeniu serwera". Mając przez jakiś czas swój serwer z zapełnioną maksymalną ilością slotów mogę uznać, że jest to spore doświadczenie i pozytywna w tym aspekcie przygoda. Zauważyłem, że serwer jest nowy i po samej nazwie serwera pojawił mi się banan na twarzy, ponieważ bardzo długo czekałem na jakiś polski serwer Gang Wars. Chciałbym pomóc na początku serwera bo to super pomysł aby wystartować z tym modem a start serwera jest jednak ważnym momentem w życiu serwera. Mam bardzo dużo czasu na grę także z tym też problemu nie będzie. Mimo wieku jestem dojrzały co wiążę się z tym, że prowadziłem serwer bo to jednak też wielka odpowiedzialność. Jeśli chodzi o mnie i humor, to mam spory dystans do siebie i potrafię wyczuć moment, kiedy być poważny a kiedy "wrzucić na luz". No to chyba tyle.. Jeśli macie jakieś wątpliwości bez problemu mogę odpowiedzieć na wasze pytania. Pozdrawiam!
-
Co do skargi - podpis zdecydowanie. Jakim chujem Ty kogokolwiek jedziesz, skoro sam za takie jechanie na serwerze wrzucasz mute'y? Cytując klasyk 'to już hipokryzja'. A swoim komentarzem w zasadzie pokazałeś swój poziom, mam nadzieję, że Klixer, czy ktokolwiek to będzie rozpatrywał zwróci na to uwagę. Użycie 'pseudo' w kontekście, w którym zrobił to arocky świadczy o tym, że chciał Ci w dosyć delikatny sposób przekazać, iż jesteś niekompetentny podczas pełnionej przez Ciebie funkcji. Ty natomiast przyrównałeś go do zwierzęcia, co jest po prostu samo zaoraniem, a sytuacja wydaję się aż śmieszna, abstrakcyjna, nie wiem nawet jak to nazwać. Z takim czymś się po prostu nigdy nie spotkałemXD.
- 3 odpowiedzi
-
- moderator
- hipokryzja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
