Jak w temacie ^. Mam spory problem z latarką ale nie tylko. Często jak ktoś używa latarki podczas gry to zaczyna mi strasznie ale to strasznie lamić. To samo mam gdy polecą 2 lub więcej he jednocześnie i eksplozja powoduje u mnie często nieprzyjemne lagi. Czy ktoś wie czym jest to spowodowane i jak Sobie z tym poradzić?