Witam.
Zauważyłem, że jest możliwość kupowania tzw auto-kampy, lecz niestety tylko przez drużynę terro...
Nie wiem czy jest to błąd, czy też celowe działanie, ale proponuję albo włączyć tą broń dla obu drużyn, albo wyłączyć całkowicie.
Pozdrawiam.
//edit
PROBLEM ROZWIĄZANY