Co sądzicie o wgraniu na serwer oraz pozostałe pluginu przeciw kampieniu ?
Mianowicie takiego: http://amxx.pl/topic/219-bad-camper/
Urozmaiciło by to rozgrywkę, zniwelowało kampienie a jednocześnie zmusiło graczy do biegania a nie czajenia się na przeciwnika.