Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'jezorek' .
-
Nick jakiego używasz: jezorek :*** Wiek: 22 Staż gry Counter-Strike: Olaboga, jeszcze jak łebkiem byłem z przerwą dłuższą - około 9 lat Staż gry na serwerze: od stycznia Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Znawcy wiedzą, że tak :) Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Miałem swój serwer parę lat temu - Tak Znajomość komend oraz funkcji admina: Jeśli AMX nie zmienił się za dużo to Bardzo dobra Godziny w jakich grasz: Różnie - rano,popłudnie - często po 21 i noce też Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Byłem nie grzeczny nie tylko tutaj - znudziło mi się to. Chciałbym zacząć funkcję admina, aby był już ład i porządek na serwerze. Wiem gdzie ludzie skracają, na co zwracać uwagę. Myślę, że "przestępca" wie jak będzie działać inny "przestępca" na serwerze i skutecznie eliminować chwasty. Pewnie mam marne szanse, ale spróbować nie zaszkodzi. Nie będę upiększać, robić cudów z podania, bo nie o to chodzi. Reszta należy do Was ;) Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:34181723
-
Twój nick podczas gry: Izzy Nick osoby, na którą obowiązuje skarga: jezorek :*** Mapa: deathrun_army_fixed Opis sytuacji: Skraca mape nieustannie, wykorzystuje nieobecność adminów (proszę o dłuższego bana lub odebranie mu przywilejów VIP, w tym premium, bo nadużywa go) Steam:ID [screen + pisemnie napisane]: STEAM_0:0:34181723 http://screenshooter.net/102334970/hsifnqh Dowód: HLTV po mapie , + http://screenshooter.net/102334970/uxravgn
-
Twój nick podczas gry: Izzy Nick osoby, na którą obowiązuje skarga: jezorek (jakoś tak) Mapa: deathrun_grass Opis sytuacji: Po przejściu mapy zamiast zabić terro zaczął bawić się pułapkami , czego wynikiem była śmierć wielu ct. Steam:ID [screen + pisemnie napisane]: Nie posiadam takich informacji. Dowód: http://400769.node3.pukawka.pl/hltv-1504041604-deathrun_grass-1428156240-1428157080.zip
-
Nick/steam:id: STEAM_0:0:34181723 Chcę zmienić klasę: Mentos Na nową klasę: KOSMO Reklama / SMS: SMS
