Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'int' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 1 wynik

  1. napisze posta troche o balansie/mapkach /bugach no i tak o wszystkim :) wg mnie wciaz trzeba wiele dopracowac. balans miedzy int /perki /a dostepnosc dla klas mial elektryk byc polepszony hmm grafika blyskawicy sie zmienila (cos nowego) ale pozatym to nic nie dostal chodzi mi glownie o klase amadeusz ktora ma 15+int dmg co na max int wychodzi hit po 45-50 (brak mozliwosci uzywania naboi tytany/platyny itd ?) pytam sie czemu skoro kazda inna klasa moze uzywac . namiestnik czy morderca z full int bija tyle samo i moga uzywac te naboje amadeusz nie moze uzywac twardej glowy(chodzi o perk co daje 75+inta) wszystkie inne klasy moga np elektryk morderca przy tym perku z full int elektryk bije 30+1intx2 +75 czyli hit z blyskawicy wychodzi powyzej 300hp . arab fajna klasa ale auto bh nikt nie uzywa proponuje ciut lepiej zbilansowac/dodac cos do klas nieuzywanych lub takich ktore sa malo uzywane a udoskonalic kilka klas . Ja jestem swiadoma ze darmowe klasy nie bd tak dobre ,lub na rowni ze zwyklymi bo wtedy nikt by ich nie kupowal lecz nie moze byc takiej duzej odskoczni np zbojnik jest to wg mnie najsilniejsza klasa na serwerze o duzo za silna na 100lvl jesli ktos nie ma np 1/11 z broni to jest on niemal nie do zabicia atut ze widzi niewidzialnych i ma wiekszy dmg juz nie wspominajac o statatystykach poczatkowych huhuhu... nooo nawet bot na tej klasie moze miec 50:5 na zwyklej mapie ....slyszalam cos o perku luk ?? hmm nie widac go wg mnie przydaloby sie wywalic kilka niepotrzebnych perkow i dodac np naboje amadeusza ktore byly bo sa fajne . kiedys byl nano suit dobry perk 100niewidzialnosci i 1hp tez wartobyloby go naprawic i wrzucic ... nie ma tutaj map ratsow itd sa tutaj ciagle te same mapy dd2 dd dinf aztec nuke eldorado west to sie tak naprawdę w kolko gra warto wrzucic kilka nowych mapek cs_wiocha cs_max jakies duze mapki star wars czy cos tez byloby fajnie jakas nowosc :) voteban/admini kolejna sprawa voteban albo cos w tym stylu bo czeste jest to ze jest brak admina a jest duzo osob co sa odpalone i to widac i to strasznie albo proponuje "zatrudnic" wiecej adminow miny jesli na mapkach jest zrobione ze nie mozna stawiac min na bs /resp bo jest blokada moze da rade to zrobic zeby nie stawiac w przejsciauch przy oknach itd? (pewnie strasznie duzo pracy albo jakis algorytm ) ale jesli jest taka mozliwosc strasznie ulatwimy prace adminom i nam bd sie duzo przyjemneij grac mapka eldorado powinien byc zakaz skanowania przez plot przez 5sec na zadnym innym serwerze nie ma czegos takiego jak tu czyli skanowanie przez resp vs resp odrazu po respie giniesz a to nie sa rowne szanse a mozna to oddzielic jakas bariera czy cos w tym stylu albo zakazac tego pod zarzutem banu czy cos . bo nie jestem pewnie 1 osoba ktora o tym mowi ale wiekszosc chce zeby byl zakaz skanowania przez ten plot komendy komenda oddaj perk by sie przydala i komenda sprzedaj perk wiem ze pewnie rynku tutaj nie bd ale sprzedarz perk za nie wiem przykladowo 2k $ byloby spoko perki proponuje dodaj perki luk (kazdy wie co i jak) lustrzany pancerz odbija pierwsze 2 pociski z czego 1 wraca do przeciwnika naboje int/amadeusza 10+int wiecej granat admina 1/4 z he duzy obszar granata zlote ak/m4a1 czyli +30wiekszy dmg z tych broni kamizelke albo cos takiego zeby byla odporna na wszystkie ks mianowicie emp predatora sg i airstrike zalozmy cyber armor czy cos w tym stylu i dodalabym cos dla ninji ze jak zabija kogos kto ma auto destrukcje albo cos w tym stylu to zeby zabicie takiej osoby nie bylo automatyczna smiercia mozna to podciagnac pod tarcze swat :) bugi anty he - nie dziala jak ktos ma 1/1 z tg lub podrecznika juz nie pamietam ale wiem ze wybuchlam nano kamizelna (chyba jeden z najlepszych perkow) - jest napisane ze odporna na wszystkie umiejetnosci oraz perki co jest nieprawda jak ktos ma 1/12 np to zabija wiem bo mialam 300+ hp i dostalam 1 hita od szeregowca i zgon na miejscu zwinne palce (mapka westwood) 2 razy sie mi zdarzylo jak zostalo mi w poprzedniej rundzie mniej niz 30 kulek w magazynku(ostatni magazynek) to po resecie rundy mialam taka sama ilosc czyli np zaczynalam z 20nabojami w m4a1 przepraszam za bledy w pisowni i stylistykę itd pisalam to na szybko przed treningiem docencie to ze chce zwrocic wam uwage na kilka waznych aspektow . nie napisalam tutaj nic zlosliwie a raczej w celu poprawieniu i udoskonaleniu wszystkiego pozdrawiam cieplutko Klaudia :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności