Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'heheszki' .
-
Nick jakiego używasz: Heheszki xD Wiek: 14,5 Staż gry Counter-Strike:okolo 4-5 lat Staż gry na serwerze:okolo 27 dni Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [http://bany.fragujemy.com/index.php?do=search&search=Heheszki+xD] Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: 5,5-10 Godziny w jakich grasz:gram od poniedzialku do niedzieli od 9-do 20 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Chcial bym byc adminem dlatego bo duzo ludzi nie przestrzega zasad skracaja kampia uzywaja cheatow na speedhacka dlatego chcial bym byc adminem Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:126600027
-
Nick jakiego używasz: Heheszki xD Wiek:14.5 Staż gry Counter-Strike:4-5 lat Staż gry na serwerze:Gametrack:http://www.gametracker.com/player/Heheszki%20xD/193.33.176.2:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W AMXBANS] http://bany.fragujemy.com/index.php?do=search&search=Heheszki+xD Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz:9-17 czasami do 20 gram rano popoludniu i wieczorem Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY]Chce zostac adminem bo na serwerze jest bardzo malo adminow a tam sie dzieje wojna ludzie sie wyzywaja,skracaja,kampia po prostu nie przestrzegaja zasad. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] STEAM_0:1:126600027
-
Nick jakiego używasz:Heheszki xD Wiek:14.5 7 lutego bede mial 15 jak co Staż gry Counter-Strike:4-5 lat okolo Staż gry na serwerze:troche minut mam przegranych:http://www.gametracker.com/player/Heheszki%20xD/193.33.176.2:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W AMXBANS] http://bany.fragujemy.com/index.php?do=search&search=Heheszki+xD Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK 2 razy Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK 7/10 mozna powiedziec Godziny w jakich grasz:zawsze od rana gram do wieczora :) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] Skladam podanie o admina bo na serwerze wogule nie ma adminow jedyni admini to chyba tylko kazam i rasta ale czesto ich nie ma ludzie lamią regulamin i to czesto jest duzo dzieci krzyczacych na mikrofonie bez mutacji skracają,kampią,skanują dlatego chcialbym zostac adminem. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID]STEAM_0:1:126600027
-
Nick jakiego używasz: Heheszki xD Wiek:15 Staż gry Counter-Strike:5 lat mozna powiedziec Staż gry na serwerze:2496 minut mam przegranych jest to w gametracku:http://www.gametracker.com/player/Heheszki%20xD/193.33.176.2:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [LINK DO TWOICH BANÓW W AMXBANS] http://bany.fragujemy.com/index.php?do=search&search=Heheszki+xD Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Deathrun,surf, cs go mod cs 1.6,znam podstawowa wiedze w zakresie funkcji admina Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK 7/10 Godziny w jakich grasz:bardzo czesto gram na serwerze zwylke po kilka godzin Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:Skladam podanie na admina zeby przypilnowac jakos serwer bo jedynymi adminami na tym serwerze sa Rasta.! i $Kazam$ admini na serwerze sie przydadza bo ich jest bardzo malo a gracze robia co chca jak nie ma admina skracaja skanuja buguja TT mysle ze admin na serwerze sie przyda :) Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: [TWÓJ STEAM:ID] STEAM_0:1:126600027
