Imię:Krzysztof
Wiek:15
Od kiedy u nas grasz:Od około roku
Gram na serwerze:Cod Mod
Za co cenisz naszą sieć:Za miłą zabawną i oczywiście sprawiedliwą administracje.
Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Chciałbym otrzymać tą rangę ponieważ już trochę czasu spędziłem na serwerze i forum.Czasami też coś napisze ale głównie to tylko przeglądam forum.
Inne informacje o sobie: Trudno jest mówić o sobie.Myślę,że jestem miły i pomocny.Interesuję się sportem i samochodami.