Witam,
Poruszam tutaj sprawę dość irytującą, lepiej powiem - wkurwiającą. Nie wiem czy to Fuck It. za swojej kadencji tak spieprzył, czy też nie, ale domagam się poprawy. Mianowicie chodzi mi o zwiększenie limitu ostatnio granych map, ponieważ np. grając de_alexandra po 2 mapach można ją znów nominować... chciałbym (nie tylko ja) aby przez co najmniej 8-10 map nie było można nominować ostatnio granych map, ponieważ gramy w kółko to samo.
Kolejną sprawą są mapy które pomimo nominacji nie pojawiają się w głosowaniu, czyli x graczy nominuje następująco: dust2, inferno, fuerze, combo, a w głosowaniu pojawiają się westwood, eldorado, nuke, india.
Proszę o natychmiastową reakcje.
Pozdrawiam cieplutko,
blakk.
<heyo>