kolejna moja propozycja dotyczy mapcyklu dziennego, a chodzi mi dokładnie o zmianę godziny w którym mapcykl się zaczyna. dokładnie żeby zmienić z godziny 11 na np.9 . często gram niestety rano ponieważ idę do pracy i nie mam za bardzo kiedy pograć normalnych map gdyż nie można ich nominować , a robić vote i zmieniać samemu to nie wszystkim się może podobać