Witam, mam pewną propozycja która bedzie polegała na tym,że resety aut będą co 3tygodnie- 1 miesiąc. Według mnie już przez długi czas powinno tak być, dla mnie 2 tygodnie z autami to za mało, a jeszcze bardziej dla ludzi, który grają tylko w weekendy. Proszę was GRACZY o wypowiedzenie się w tej propozcyji myśle, że jest ona bardzo trafna.
Z góry Dziękuje.