Witam . Mam problem z photoshopami cs5 oraz cs6...
Zacznijmy od cs5.
Otwieram plik i gdy już cs5 się włączy wyskakuje komunikat "Program przestał działac"
Co się dzieje?
Teraz cs6
Otwieram cs6. Robię nową warstwę. I nie mogę wrzucić obrazu z pulpitu do ps.
Pomoże ktos?